Strona główna Aktualności Komunikat z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ – 9.08.2013 r.

9 sierpnia br. w Warszawie odbyło się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’.

W związku z rażąco niskimi cenami zbóż, protestami rolniczymi i brakiem odpowiedzi na wystosowane 26 lipca br. pismo do Premiera RP, Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI ,,Solidarność’’ podjęło decyzję o włączeniu się w ogólnokrajowy protest związków zawodowych 11 września 2013 roku i ponawia apel do związkowych struktur regionalnych o czynne organizowanie i przygotowanie się do udziału w ogólnopolskiej akcji protestacyjnej.