Strona główna Aktualności Komunikat w sprawie warzyw

Komunikat w sprawie warzyw

628
0
UWAGA PRODUCENCI WARZYW!!!  2 TERMINY!!!

1. DO DNIA 29 CZERWCA 2011 R. DO GODZ. 10.00.

Należy złożyć do właściwego OT ARR ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę wnioskodawcy:

Powiadomienie o zielonych zbiorach/niezbieraniu lub

Powiadomienie o zamiarze wycofania z rynku nieprzeznaczonych do sprzedaży owoców i warzyw w związku z kryzysem spowodowanym szczepem bakterii EHEC odpowiednio na wzorach zawartych w załącznikach nr 4 i 5 do Warunków uczestnictwa w mechanizmie „Wsparcie w sektorze owoców i warzyw z tytułu kryzysu spowodowanego szczepem bakterii EHEC”.

Warunkiem skuteczności powyższych czynności jest złożenie do OT ARR stosownego powiadomienia na dzień poprzedzający dokonanie powyższego przedsięwzięcia najpóźniej do 29 czerwca 2011r. do godziny 10.00.

2. DO DNIA 11 lipca 2011 r.

OT ARR przyjmują Wnioski o udzielenie wsparcia w sektorze owoców i warzyw z tytułu kryzysu spowodowanego szczepem bakterii EHEC.

Wszystkie informacje i wnioski dotyczące mechanizmu znajdują się na stronie internetowej: www.arr.gov.pl w dziale RYNKI ROLNE – OWOCE I WARZYWA

Poprzedni artykułWsparcie dla producentów warzyw
Następny artykułPrezydium Copa-Cogeca w Brukseli
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj