Strona główna Protesty rolnicze Protesty rolnicze KOMUNIKAT: SOLIDARNOŚĆ „ROBOTNICZA” I ROLNICZA WSPÓLNIE WŁĄCZAJĄ SIĘ W PROTEST

KOMUNIKAT: SOLIDARNOŚĆ „ROBOTNICZA” I ROLNICZA WSPÓLNIE WŁĄCZAJĄ SIĘ W PROTEST

W związku z ogłoszonym przez centrale związkowe czynnym przystąpieniem do akcji protetacyjno-strajkowych Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Piotr Duda oraz Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Jerzy Chróścikowski podjęli decyzję o współpracy i wspólnym włączeniu się w czynne akcje protestacyjne.

Szczegóły zostaną omówione na spotkaniu Prezydiów obu Związków, do którego ma dojść w najbliższym czasie. Formy, czas i zasięg akcji protestacyjnych zostaną wypracowane na spotkaniu. Wtedy też zostaną podane bliższe szczegóły.

Poprzedni artykułO protestach rolniczych w programie "Polski Punkt widzenia"
Następny artykułAkcje protestacyjne NSZZ RI „Solidarność” w całym kraju