Strona główna Aktualności KOMUNIKAT – Propozycja rozwiązań Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na piśmie

KOMUNIKAT – Propozycja rozwiązań Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na piśmie

558
0

Szanowni Państwo,

w dniu 21.12.2012 r. Pan Stanisław Kalemba, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, za pośrednictwem Wydziału Współpracy z Organizacjami, Związkami i Samorządem Rolniczym MRiRW, przesłał na adres wskazany przez Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjny Rolników Województwa Zachodniopomorskiego dokument, w którym odniósł się do naszych postulatów.

 

Informacje oraz propozycje rozwiązań wskazane przez Pana Ministra są przedmiotem analizy Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjnego Rolników Województwa Zachodniopomorskiego (MKP RWZ), Społecznego Zespołu Ekspertów przy MKP RWZ oraz Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi potwierdził, że zgodnie ze złożoną deklaracją, w dniach 28-29 grudnia 2012 r., przewiduje spotkanie z rolnikami z województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie. Podczas spotkania chciałby omówić, po raz kolejny, zgłoszone postulaty.

Przypomnijmy, że jednym ze wskazanych przez MKP RWZ warunków prowadzenia rozmów ze stroną rządową było przekazanie pisemnej wersji propozycji Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjny

Rolników Województwa Zachodniopomorskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here