Strona główna Protesty rolnicze Protesty rolnicze KOMUNIKAT PREZYDIUM RADY KRAJOWEJ NSZZ RI „SOLIDARNOŚĆ”

KOMUNIKAT PREZYDIUM RADY KRAJOWEJ NSZZ RI „SOLIDARNOŚĆ”

W związku z ciągle trudną sytuacją w rolnictwie i na poszczególnych rynkach rolnych oraz brakiem reakcji Rządu Premier Ewy Kopacz na postulaty Związku z akcji protestacyjnej przeprowadzonej w dniu 3 lutego br., NSZZ RI „Solidarność” przeszło w fazę „protestu kroczącego”. Tym samym kontynuowane są akcje protestacyjne w poszczególnych regionach kraju, aż do decyzji o proteście krajowym.

W dniu 11 lutego br. w Warszawie odbędzie się posiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”, gdzie zostanie podjęta decyzja o dalszych działaniach.

Poprzedni artykułAkcje protestacyjne NSZZ RI „Solidarność” w całym kraju
Następny artykułKOMUNIKAT – SPOTKANIE SZEFÓW SOLIDARNOŚCI: PRACOWNICZEJ I ROLNICZEJ