Strona główna Aktualności Komunikat NSZZ RI „Solidarność” w związku z kolejnym protestem sadowników

Komunikat NSZZ RI „Solidarność” w związku z kolejnym protestem sadowników

608
0

NSZZ RI „SOLIDARNOŚĆ” POPIERA PROTEST SADOWNIKÓW ORGANIZOWANY W DNIU 4 LISTOPADA 2014 ROKU.

UWAŻAMY, ŻE ŚRODKI I MECHANIZMY PODJĘTE DOTYCHCZAS PRZEZ KOMISJĘ EUROPEJSKĄ W ZWIĄZKU Z WPROWADZENIEM ROSYJSKIEGO EMBARGA, A ZAAPROBOWANE PRZEZ POLSKI RZĄD, SĄ NIESATYSFAKCJONUJĄCE I DYSKRYMINUJĄ  POLSKICH PRODUCENTÓW OWOCÓW, W TYM GŁÓWNIE ROLNIKÓW NIEZRZESZONYCH.  POWSTAŁA SYTUACJA WYMAGA KOMPLEKSOWEGO I NATYCHMIASTOWEGO DZIAŁANIA CAŁEGO RZĄDU I PODJĘCIA NATYCHMIASTOWYCH I NADZWYCZAJNYCH MECHANIZMÓW POMOCY I OSOBISTEGO ZAANGAŻOWANIA W ROZWIĄZANIE SYTUACJI PANI PREMIER EWY KOPACZ.

Protest rozpocznie się o godz. 9:30 w Warszawie (zbiórka pod Pomnikiem Józefa Piłsudskiego – ul.Belwederska. Następnie przemarsz: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów – Ministerstwo Finansów – Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej- Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi).

Jednocześnie w godzinach 10.00 -14.00 sadownicy będą protestować na drodze krajowej nr 74 w Annopolu

Poprzedni artykułWystąpienie Jerzego Chróścikowskiego podczas konferencji pt. "10 lat Wspólnej Polityki Rolnej oraz przygotowanie instytucji i wnioskodawców do wdrażania nowego PROW 2014-2020" w Zamościu
Następny artykułOdpowiedź Komisarza Ciolosa na pismo Przewodniczącego Jerzego Chróścikowskiego z dnia 25 sierpnia 2014 roku
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj