Strona główna Protesty rolnicze Protesty rolnicze Komunikat NSZZ RI "Solidarność" z dnia 25 marca 2015 roku. Rolnicze miasteczko...

Komunikat NSZZ RI "Solidarność" z dnia 25 marca 2015 roku. Rolnicze miasteczko co najmniej do 20 kwietnia!

885
0

W dniu 25 marca 2015 roku, w związku z brakiem podjęcia przez rząd dialogu ze Związkiem, odbyło się Nadzwyczajne Posiedzenie Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność”, na którym Rada Krajowa podtrzymała decyzje o upoważnieniu Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” do podejmowania dalszych działań w sprawie trwających protestów rolniczych.

 

W związku z powyższym Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” podjęło uchwalę o przedłużeniu protestu wraz z rolniczym miasteczkiem przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów w Warszawie o 20 dni, tj. do 20 kwietnia 2015 roku.

Ponadto informujemy, iż NSZZ RI „Solidarność” nadal oczekuje na podjęcie dialogu przez Panią Premier Ewę Kopacz. Długość trwania protestu rolniczego może ulec zmianie jeśli Pani Premier Ewa Kopacz spotka się z rolnikami i podpisze stosowne porozumienia.

Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność”

/-/ Jerzy Chróścikowski

Poprzedni artykułStowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Polski poparło protesty rolników z NSZZ RI "Solidarność"
Następny artykułO przedłużeniu protestu przed Kancelarią Premiera w programie "Polski punkt widzenia"
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj