Strona główna Aktualności Petycja Międzyzwiązkowego Komitetu Protestacyjnego Rolników Województwa Zachodniopomorskiego

Szanowny Panie Premierze,

Brak realizacji większości ustaleń z dnia 18 czerwca i 04 lipca 2012 r., dokonanych w trakcie spotkań  z Prezesem ANR oraz Ministrem Rolnictwa  i Rozwoju Wsi, zmusił Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjny  Rolników Województwa Zachodniopomorskiego do przeprowadzenia w Szczecinie w dniu  05 grudnia  2012 roku, kolejnej akcji protestacyjnej.

petycja do Premiera RP.pdf

Poprzedni artykułPismo do Prezydenta RP z apelem o zawetowanie ustawy GMO
Następny artykuł,,Dość wyprzedaży polskiej ziemi – polska ziemia w polskie ręce!''