Strona główna Aktualności Komunikat dla Akcjonariuszy Krajowej Spółki Cukrowej S.A. w sprawie sprzedaży akcji...

Komunikat dla Akcjonariuszy Krajowej Spółki Cukrowej S.A. w sprawie sprzedaży akcji KSC

1834
0

W dniu 3.09.2018 roku w siedzibie Krajowej Spółki Cukrowej S.A.  w Toruniu odbyło się spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego z Zarządem Krajowej Spółki Cukrowej S.A. przy udziale przedstawicieli Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy oraz Związków Plantatorów Buraka Cukrowego działających w Spółce.

Spotkanie odbyło się w związku z transakcjami nabycia akcji KSC S.A., dokonywanymi przez podmioty skupujące w sposób zorganizowany akcje Spółki, które wpłynęły do Oddziału Terenowego KOWR w Bydgoszczy w ostatnim miesiącu. Zarząd Spółki został poinformowany, że transakcje te budzą poważne wątpliwości natury prawnej i są przedmiotem dalszej oceny właściwych organów.

Mając na uwadze powyższe, Zarząd KSC S.A. apeluje do akcjonariuszy Spółki o szczególną rozwagę przy sprzedaży akcji Spółki na rzecz tych podmiotów i zwracanie uwagi na zgodność ustalonych warunków transakcji, a zwłaszcza ceny, z zapisami podpisywanych umów.

Poprzedni artykułInterwencja NSZZ RI „Solidarność”. Ministerstwo Spraw Zagranicznych wycofuje się z dotowania zakładania plantacji malin na Ukrainie
Następny artykułDożynki Jasnogórskie 2018 Przemówienie Przewodniczącej NSZZ RI „Solidarność” Teresy Hałas
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj