Strona główna Aktualności KOMUNIKAT – akcja protestacyjna w Płocku

KOMUNIKAT – akcja protestacyjna w Płocku

NSZZ RI „Solidarność” 14 marca br. organizuje zgromadzenie w w godz. 11.00-12.00 w Płocku na ul. Kolegialnej 15, naprzeciwko Delegatury Urzędu Wojewódzkiego.

Zapraszamy do udziału rolników z okolicznych powiatów z flagami i szturmówkami Związkowymi. Mieszkańcy Płocka w pełni poparli organizację protestu.

Akcja protestacyjna zorganizowana zostaje zgodnie z decyzją Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjnego NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w związku z brakiem realizacji postulatów oraz brakiem dialogu Rządu RP z rolnikami.

Odpowiedzialnym za organizację akcji protestacyjnej jest Adam Molak: telefon kontaktowy 694 194 449.

Poprzedni artykułWypłata dopłat bezpośrednich
Następny artykułKOMISJA DIALOGU lub KONWÓJ PREMIERA