Strona główna Aktualności KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

652
0

Informujemy, że w dniu 14 marca (czwartek) 2013 roku Rady Powiatów Legnickiego i Lubińskiego NSZZ RI „Solidarność” organizują akcję protestacyjną na drodze krajowej nr 36 od miejscowości Prochowice do miejscowości Miłosna gm. Lubin. Na powyższej trasie planujemy przejazd ciągników rolniczych i samochodów osobowych.

Wyjazd planowany jest o godzinie 11.00  z miejscowości Prochowice- spod zatoczki po byłej stacji benzynowej Orlen i Kościele Parafialnym w Prochowicach. Ciągniki dalej przejadą drogą krajową nr 36 do miejscowości Miłosna w gminie Lubin i dalej do miejscowości Prochowice. Ciągniki będą oflagowane barwami narodowymi i związkowymi. Przejazd będzie odbywał się zgodnie z przepisami ruchu drogowego w grupach do 5 pojazdów i w wymaganej odległości pomiędzy grupami pojazdów.

Planowane zakończenie akcji protestacyjnej ok. godz. 12.30.

Akcja protestacyjna zorganizowana zostaje zgodnie z decyzją Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjnego NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w związku z brakiem realizacji postulatów oraz brakiem dialogu Rządu RP z rolnikami.

Odpowiedzialnym za organizację akcji protestacyjnej jest Artur Mackiewicz: telefon kontaktowy 607 306 336.

Poprzedni artykułUWAGA ROLNICY!
Następny artykułZaproszenie do czynnego włączenia się w walkę w obronie gospodarstw rodzinnych i polską ziemię
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj