Strona główna Aktualności Kolonie dla dzieci rolników 2021 – Turnus 01.07-11.07.2021

Kolonie dla dzieci rolników 2021 – Turnus 01.07-11.07.2021

584
0

W dniach od 01.07 do 11.07.2021 r. w OW Polar w Stegnie odpoczywały dzieci rolników w ramach akcji kolonii letnich zorganizowany przez NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS.

W Stegnie wypoczywały dzieci z województwa kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Wypoczynek letni dla dzieci i młodzieży w formie kolonii w 2021 r. został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750,00 zł na każdego uczestnika.

Leśna cisza, wspaniały mikroklimat bursztynowego wybrzeża oraz liczne wycieczki po najbliższej okolicy, a także wycieczki autokarowe- Malbork zwiedzanie zamku, Krynica Morska, rejs statkiem po Zalewie Wiślanym, Muzeum bursztynu oraz liczne gry, zabawy i dyskoteki  zapewniły doskonały wypoczynek . Młodzież również zwiedziła  Muzeum Stutthof w Sztutowie.

Poprzedni artykułKolonie dla dzieci rolników 2021
Następny artykułOświadczenie – Copa i Cogeca spotykają się z prezydencja słoweńską, wzywając do dalszej pracy nad WPR i udzielenia szybkiej pomocy osobom, które ucierpiały z powodu powodzi
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj