Strona główna Miesięcznik "Nasza Ziemia" Już jest! Wrześniowy numer miesięcznika rolniczego "Nasza Ziemia"

Już jest! Wrześniowy numer miesięcznika rolniczego "Nasza Ziemia"

1124
0

Ukazał się wrześniowy, dożynkowy numer miesięcznika rolniczego „Nasza Ziemia” a w nim między innymi: relacja z pielgrzymki NSZZ RI „Solidarność” na Dożynki Jasnogórskie 2014 roku, informacja z posiedzenia Prezydium Rady Krajowej, protestu Rolników w Pyrzycach, Stanowiska Związku w sprawie Funduszu Stabilizacji Dochodów Rolniczych i ustawy o składkach na ubezpieczenie zdrowotne rolników. W dziale informacje m.in. sprawozdanie z konferencji nt. doradztwa rolniczego, oraz planowane stawki płatności bezpośrednich za rok 2014. Ponadto informacje z prac w Komitetach Copa Cogeca, homilia Biskupa Andrzeja Jeża z tegorocznej Sumy Dożynkowej.

Zapraszamy do lektury! Najnowszy numer znajduje się w zakładce Nasza Ziemia”

Poprzedni artykułProjekt rozporządzenia MRiRW ws. maksymalnych sum ubezpieczenia dla poszczególnych upraw rolnych i zwierząt gospodarskich na 2015 rok – konsultacje społeczne
Następny artykułKOMUNIKAT – KONFERENCJA PRASOWA ZACHODNIOPOMORSKIEJ RADY WOJEWÓDZKIEJ NSZZ RI "SOLIDARNOŚĆ"
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj