Strona główna Aktualności IV Krajowy Zjazd Programowy Delegatów NSZZ RI „Solidarność”

IV Krajowy Zjazd Programowy Delegatów NSZZ RI „Solidarność”

IV Krajowy Zjazd Programowy Delegatów NSZZ RI

W dniu 27 listopada 2014 roku w Warszawie odbył się IV Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ RI „Solidarność”., w którym uczestniczyli delegaci  Związku z terenu całego kraju.

Podczas obrad podsumowano bieżącą działalność Związku a także poruszono najważniejsze wyzwania stojące przed nim w związku z bieżącą sytuacją w rolnictwie oraz perspektywą polskiego i europejskiego rolnictwa o kontekście nowego okresu programowania na lata 2014-2020. Zjazd omówił także najważniejsze kwestie organizacyjne, mające na celu dalsze i efektywniejsze usprawnienie działalności związkowej, a także kwestie Statutu Związku.

Oprócz delegatów Związku  z terenu całego w Zjeździe uczestniczył m.in. poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, który reprezentował Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Na ręce Przewodniczącego NSZZ RI „Solidarność” Jerzego Chróścikowskiego poseł Kowalczyk przekazał list Jarosława Kaczyńskiego, kierowany do uczestników Zjazdu.

Więcej na temat IV Krajowego Zjazdu Programowego Delegatów NSZZ RI „Solidarność” w grudniowym wydaniu miesięcznika rolniczego „Nasza Ziemia” .

Fotorelacja ze Zjazdu dostępna jest w zakładce >>> GALERIA<<<

Poprzedni artykułIV Krajowy Zjazd Programowy Delegatów NSZZ RI „Solidarność” – fotogaleria
Następny artykuł„Stan przygotowania Polski i Unii Europejskiej do zniesienia kwot mlecznych” – konferencja w Senacie