Strona główna Aktualności Informacja – protest 26.03.2013 r.

Informacja – protest 26.03.2013 r.

663
0

Zgodnie z apelem Komisji Krajowej w regionach odbędą się solidarnościowe akcje popierającej strajk generalny na Śląsku, który odbędzie się 26 marca w godz. 6.00- 10.00.

W miastach wojewódzkich odbędą się pikiety pod urzędami wojewódzkimi. W Gdańsku o 9.00 rano protestujących wesprą związkowcy ze Słupska. W trakcie pikiety Piotr Duda, przewodniczący KK razem z Krzysztofem Doślą, szefem gdańskiej „Solidarności” złożą na ręce wojewody Ryszarda Stachurskiego petycję do premiera Donalda Tuska. W Krakowie, Warszawie, Kielcach, Szczecinie i Olsztynie uczestnicy manifestacji rozpoczną akcję o 9.00 rano. W Zielonej Górze o 9.30. W Poznaniu dołączą manifestanci z regionu Wielkopolska Południowa, akcja rozpocznie się o 10.00. We Wrocławiu w samo południe protestować bedą wspólnie związkowcy z regionów Jeleniogórskiego, Dolnego Śląska i Zagłębia Miedziowego. O tej samej porze pikietę zapowiedział region Śląska Opolskiego. W Bydgoszczy o 14.00 do manifestantów dołączą związkowcy z Torunia. W Bielsku- Białej i Łodzi protest odbędzie się późnym popołudniem, o 15.00 i 15.30.

Zapraszamy do udziału w pikietach.

Poprzedni artykułKomunikat – WAŻNE
Następny artykułSkładki na ubezpieczenie społeczne rolników w II kw. 2013 r.
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj