Strona główna Nowości Nowości Dodatkowe wsparcie podstawowych usług dla gospodarki i ludności

Dodatkowe wsparcie podstawowych usług dla gospodarki i ludności

672
0

20 września 2012 r. zostało podpisane rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności”. Jest ono objęte Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Celem nowelizacji jest wprowadzenie dodatkowego zakresu wsparcia w działaniu „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” PROW 2007-2013, polegającego na tworzeniu i zapewnieniu dostępu do infrastruktury szerokopasmowego Internetu. Wprowadzone zmiany określają m.in.: podmioty, które mogą ubiegać się o przyznanie pomocy na realizację inwestycji z zakresu tworzenia i zapewnienia dostępu do infrastruktury szerokopasmowego Internetu, obszar, na którym operacje te mogą być realizowane, poziom i wysokość pomocy.

Rozporządzenie wprowadza również (jako warunek przyznania pomocy) uzyskanie minimalnej liczby punktów w przypadku realizacji projektów dotyczących budowy targowiska stałego, a także określa nowy termin na zakończenie realizacji operacji i złożenie wniosku o płatność ostateczną dla operacji realizowanej w dwóch etapach.

Poprzedni artykułKomunikat prasowy
Następny artykułDopłaty ONW
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj