Strona główna Nowości Nowości „Dalsze wsparcie kryzysowe producentów owoców i warzyw (Wow)”

„Dalsze wsparcie kryzysowe producentów owoców i warzyw (Wow)”

754
0

KOMUNIKAT AGENCJI RYNKU ROLNEGO

Agencja Rynku Rolnego informuje, iż począwszy od dnia 30 września 2016 r. ,  to jest z dniem wejścia w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 września 2016 r., uruchamia kolejny mechanizm WPR „Dalsze wsparcie kryzysowe producentów owoców i warzyw (Wow)”.

Producenci zainteresowani wsparciem od dnia 30 września br. mogą składać, do właściwego  ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego, powiadomienie – na udostępnionym formularzu (Powiadomienie RDK_2016/921).

Formularze oraz szczegółowe informacje można uzyskać w „Warunkach uczestnictwa w mechanizmie Dalsze wsparcie kryzysowe producentów owoców i warzyw (Wow)”.

ARR podkreśla, iż powiadomienia złożone przed ww. terminem tj. 30 września br. nie będą mogły zostać rozpatrzone ze względu na wejście w życie przepisów ww. rozporządzenia od tego dnia.

Warszawa, 23.09.2016 r.

Źródło: http://www.arr.gov.pl/

Poprzedni artykułNasza Ziemia Nr 09/2016
Następny artykułPosiedzenie Prezydium Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” i Krajowej Komisji Zjazdowej w dniu 27 września 2016 roku
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj