Strona główna Aktualności Dalsze mechanizmy wsparcia dla producentów owoców i warzyw w 2015 roku –...

Dalsze mechanizmy wsparcia dla producentów owoców i warzyw w 2015 roku – konsultacje społeczne

W dniu 5 stycznia br. ministerstwo rolnictwa przekazało do konsultacji społecznych projekt przepisów nowelizujących rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej (Dz. U. poz. 1468). Rozporządzenie implementuje przepisy rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) nr 1371/2014 z dnia 19 grudnia 2014 r. zmieniającego rozporządzenie delegowane (UE) nr 1031/2014 ustanawiające dalsze tymczasowe nadzwyczajne środki wsparcia producentów niektórych owoców i warzyw (Dz. Urz. L Nr 366 z 20.12.2014, s. 20).

Termin konsultacji upływa w dniu 9 stycznia br. o godz. 12:00. Projekt znajduje się w zakładce >>Projekty aktów prawnych<<

Następny artykułOgólnopolskie Obchody 141. rocznicy urodzin Wincentego Witosa w Wierzchosławicach