Strona główna Copa-Cogeca Stanowiska Copa-Cogeca z zadowoleniem przyjęła wnioski ministrów rolnictwa UE dot. Nowej Strategii...

Copa-Cogeca z zadowoleniem przyjęła wnioski ministrów rolnictwa UE dot. Nowej Strategii Leśnej UE

920
0

Copa-Cogeca z zadowoleniem przyjęła dziś wnioski ministrów rolnictwa UE dot. nowej strategii leśnej UE i podkreśliła, że docenili onik luczową rolę lasów, które stanowią siłę napędową wzrostu i zatrudnienia na obszarach wiejskich UE oraz umożliwiają zieloną gospodarkę.

„Nowa strategia musi zapewnić spójne ramy prawne i zagwarantować ujednolicenie przepisów w różnych dziedzinach polityki oraz uwzględnienie wyzwań stojących przed lasami i sektorem leśnym. Należą do nich zmiany klimatu, energia odnawialna, różnorodność biologiczna, wydajne korzystanie z zasobów i zielona gospodarka” – powiedział Pekka Pesonen, Sekretarz Generalny Copa-Cogeca.

Komunikat z dnia 19 maja 2014 roku (PDF)

Poprzedni artykułZgodnie z prognozami, światowy popyt na produkty mleczne przewyższy podaż
Następny artykułSpółki wodne pod gminę
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj