Strona główna Aktualności Apel do ustawy o nasiennictwie

Apel do ustawy o nasiennictwie

Apel NSZZ RI „Solidarność” do Klubów i Kół Parlamentarnych w sprawie ustawy o nasiennictwie

W związku z zawetowaniem przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego ustawy o nasiennictwie w dniu 24 sierpnia br. i odesłaniem jej do ponownego rozpatrzenia przez Sejm; w dniu 25 sierpnia br. Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Jerzy Chróścikowski wystąpił z apelem do Przewodniczących wszystkich Klubów i Kół Parlamentarnych z apelem o głosowanie za podtrzymaniem prezydenckiego veta do tej ustawy.
Pismo otrzymali :
Tomasz Tomczykiewicz – Przewodniczący KP Platformy Obywatelskiej
Mariusz Błaszczak – Przewodniczący KP Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Napieralski – Przewodniczący KP Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Stanisław Żelichowski – Przewodniczący KP Polskiego Stronnictwa Ludowego
Paweł Poncyliusz – Przewodniczący Koła Poselskiego Polska Jest Najważniejsza.

W załączeniu prezentujemy pismo przesłane do jednego z powyższych adresatów – szefa Klubu Parlamentarnego PO Tomasza Tomczykiewicza.

Poprzedni artykułBuraki cukrowe
Następny artykułZaproszenie na szkolenie