Strona główna Aktualności Apel do Ministra Rolnictwa i Prezesa KRUS o rozpowszechnienie umowy o pomocy...

Apel do Ministra Rolnictwa i Prezesa KRUS o rozpowszechnienie umowy o pomocy przy zbiorach

Pobierz już wzór umów z tego miejsca: Wzory umów o pomoc przy zbiorach i użyczenia lokalu

2220
0

W dniu 28 maja br. Przewodnicząca NSZZ RI „Solidarność” Teresa Hałas, w związku z medialnymi doniesieniami o apelu niektórych środowisk do ministra rolnictwa o opracowanie wzoru umowy o pomocy przy zbiorach, wystosowała do Ministra Rolnictwa Krzysztofa Jurgiela oraz Prezesa KRUS Adama Wojciecha Sekścińskiego pismo informujące o przygotowanych przez Związek umów o pomocy przy zbiorach i umowy użyczenia lokalu i możliwości ich bezpłatnego pobrania ze strony internetowej Związku www. solidarnoscri.pl .Przewodnicząca zaapelowała do ministra Jurgiela o rozpowszechnienie tej informacji wśród rolników za pośrednictwem instytucji podległych resortowi rolnictwa a do Prezesa KRUS o rozpowszechnienie za pośrednictwem oddziałów a także placówek terenowych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Poprzedni artykułUmowa o pomocy przy zbiorach i umowa użyczenia lokalu będą dotępne od wtorku na stronie NSZZ RI „Solidarność”
Następny artykułNajnowszy numer Miesięcznika Rolniczego „Nasza Ziemia”
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj