Strona główna Aktualności „Akcja promocyjna polskiej kanapki czyli wołowy kotlet w bułce z polskiej piekarni”...

„Akcja promocyjna polskiej kanapki czyli wołowy kotlet w bułce z polskiej piekarni” podczas Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie

2451
0

NSZZ RI „Solidarność” w dniu 31 sierpnia 2019 roku podczas Dożynek Jasnogórskich połączonych z Krajową Wystawą Rolniczą w Częstochowie zorganizował Akcję promocyjną POLSKIEJ KANAPKI CZYLI WOŁOWY KOTLET W BUŁCE Z POLSKIEJ PIEKARNI odbędzie się we wrześniu w Częstochowie podczas Dożynek Jasnogórskich połączonych z Krajową Wystawą Rolniczą. Na nasze stoisko promocyjne przybył m.in. Pan Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Akcja promocyjna odbyła się przy głównym szlaku prowadzącym do klasztoru Jasnogórskiego. Podczas wydarzenia przekazaliśmy uczestnikom polskie kanapki z kotletem z mięsa wołowego. Zwracaliśmy również uwagę  konsumentów na biało-czerwoną flagę na produktach krajowych.  Zależało nam na promowaniu polskiej wołowiny oraz pieczywa z krajowych piekarni. W sumie zostało wydanych około 3000 burgerów. Ponadto rozdane zostały materiały informacyjno- promocyjne o produkcie polskim, wyjątkowych właściwościach wołowiny oraz pieczywa wyprodukowanego z polskich zbóż.

Sfinansowano z FUNDUSZU PROMOCJI MIĘSA WOŁOWEGO oraz FUNDUSZU PROMOCJI ZIARNA ZBÓŻ I PRZETWORÓW ZBOŻOWYCH

sdr
sdr

Poprzedni artykułSierpniowy numer gazety „Nasza Ziemia”
Następny artykułPosiedzenie Rady Krajowej NSZZ RI „Solidarność” podczas Dożynek Jasnogórskich
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj