Strona główna Aktualności 32. rocznica rejestracji NSZZ RI ,,Solidarność’’

32. rocznica rejestracji NSZZ RI ,,Solidarność’’

To już ponad trzy dekady działalności ,,Solidarności’’ Rolniczej na polskiej Wsi. 12 maja 2013 mijają 32 lata od czasu, kiedy Niezależny Samorządny Związek Rolników Indywidualnych ,,Solidarność’’ został oficjalnie zarejestrowany. Wtedy to Warszawa stała się wielką, uroczystą sceną świętowania mieszkańców polskiej wsi. Do dziś staramy się, by Solidarność Rolnicza działała na korzyść rolnikom, wspomagała rozwój wsi oraz dbała o dobre imię tego, co osiągnęliśmy na przełomie 32 lat.

W nasze Święto w każdym regionie kraju odbywać się będą uroczystości upamiętniające rejestrację Związku.

Pielęgnujmy w dalszym ciągu wartości i idee w imię SOLIDARNOŚCI.

Poprzedni artykułInformacja z posiedzenia Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Następny artykułInformacja z posiedzenia Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi