Strona główna Aktualności Zaproszenie na uroczyste obchody 40. rocznicy rejestracji NSZZ RI „Solidarność”

Zaproszenie na uroczyste obchody 40. rocznicy rejestracji NSZZ RI „Solidarność”

1189
1

Poprzedni artykułKonferencja „Możliwość stabilizacji dochodów gospodarstw rolniczych w Polsce na przykładzie innych krajów”
Następny artykułKonferencja „Możliwość stabilizacji dochodów gospodarstw rolniczych w Polsce na przykładzie innych krajów”
NSZZ RI „Solidarność” jest powołany do reprezentowania i obrony godności, praw, jedności zawodowej, interesów zawodowych rolników na poziomie krajowym i międzynarodowym zgodnie z ideami „Solidarności” oraz zasadami etyki chrześcijańskiej.

1 KOMENTARZ

  1. Dziękuję za wspaniałe przeżyte obchody 40..sto lecia powstania związku NSZZ Solidarność Rolników Indywidualnych w Krakowie w Centrum dialogu Jana Pawła II. wszystkie wystąpienia bardzo merytoryczne i zgodne z prawdą poza wystąpieniem w sprawie stroi regionalnych i osób skąd pochodziły.Otoz pochód pod Sąd Najwyższy w strojach regionalnych prowadzili członkowie związku i dzieci założycieli NSZZ w gminie Łącko a nie jak usłyszałam na konferencji na której wręczano nam odznaczenie od przedstawiciela IPN że to byli w strojach ludzie z Ochotnicy.Jesli przez 40 lat narracja była taka to te wynegocjowane przez przedstawicieli Łącka postulaty w rozmowach Ustrzycki rzeszowskich nie były prezentowane i nikt ich nie omawiał a jakże były one ważne.w książce o tych rozmowach jest wzmianka o ..sprawie sądeckiej ..ale czego te postulaty dotyczyły ani słowa.Zatem moja konkluzja…. uroczystości piękne a obecnie realizowane założenia w dużej mierze wynegocjowane na początku działalności związku.Dziekuje za uczestnictwo .Pozdrawiam wszystkich członków dawnych i obecnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj